fixseo.pl
Pytania i odpowiedzi

Czym jest Fix?

Fix, czyli szybki i prosty przepis na dochodowy sklep internetowy. To instrukcja w formie e-booka przygotowana przez młody, kreatywny i pełen pasji zespół agencji marketingowej. Każdy wpis jest sprawdzany przez doświadczonego Managera E-commerce. Fix, krok po kroku poprowadzi Cię przez ustawienia panelu Shoper. Samodzielnie wprowadzisz skuteczne zmiany w strategii sprzedażowej i marketingowej swojego sklepu. Szeroka tematyka Fixów pozwoli Ci na kompleksową optymalizację swoich działań w sieci. Znajdziesz tutaj instrukcje dotyczące optymalizacji SEO, poprawy UX/UI, efektywnego wykorzystania mediów społecznościowych oraz innych kluczowych aspektów sprzedaży online. Razem z Fixami możesz zmienić świat digital marketingu i nie ponosić kosztów współpracy z agencją marketingową. Zyskasz wiedzę i pewność siebie, poczujesz bezpośredni wpływ na zwiększenie sprzedaży, poprawę pozycjonowania oraz wzmocnienie wizerunku Twojej marki.


Czym jest Usługa DI?

Wdrożenie DI, to usługa oferowana przez naszą agencję Digital Inspire. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze będziesz mieć czas na zapoznanie się i wdrożenie wszystkich oferowanych przez nas instrukcji. Inspire Team może przejąć za Ciebie część obowiązków, zapewniając profesjonalne wdrożenie i zarządzanie Twoimi cyfrowymi inicjatywami. Pozwoli Ci to skoncentrować się na bieżącej działalności i planach rozwojowych. Nadal nie będziesz ograniczony obszernymi umowami i kosztami współpracy z agencją marketingową. Traktuj Fixseo, jak każdy sklep internetowy. O dowolnej porze przyjdź na zakupy i zapłać tylko za to, czego potrzebujesz. Dodatkowo, dzięki pomyślunkom zawartym w Fixach przestaniesz czuć dezorientację i doskonale będziesz wiedzieć, z czego rozliczyć agencję i jakich efektów spodziewać się po wybranym wdrożeniu.


Kiedy dostanę zakupioną instrukcję?

Fix, to produkt cyfrowy. Otrzymasz go na maila, do godziny od opłacenia swojego zamówienia.


Jaki jest czas realizacji usług Digital Inspire?

Zakupione wdrożenia DI realizujemy w 7-14 dni roboczych. W opisie każdej usługi zobaczysz jakich informacji będziemy wymagać, by odpowiednio skonfigurować ustawienia oraz jaki jest zakres naszych działań. Wybrane usługi strategiczne i programistyczne mają czas realizacji do 28 dni roboczych ze względu na swoją złożoność.


Co oznacza instrukcja dostępna w Pre-order?

Pre-order, to instrukcja, która jest jeszcze w budowie. Kupując Fix w Pre-orderze otrzymasz go w ciągu 7 dni roboczych. Takie instrukcje oznaczone są graficznie kurtyną.


Jak długo zakupiona instrukcja będzie dla mnie dostępna?

Fixy zostaną dostarczone na maila. Wystarczy, że wejdziesz w przesłany przez nas link, a instrukcja zostanie automatycznie pobrana na Twoje urządzenie. Czas na pobranie linku jest nieograniczony. Tak samo jak czas korzystania z instrukcji. Jest Twoja na zawsze. Natomiast pamiętaj, że możesz zostać poproszony o pobranie aktualizacji.


Czy będą dostępne aktualizacje instrukcji Fixseo?

Instrukcje będą na bieżąco aktualizowane. Świat digital marketingu dynamicznie się zmienia. Na szczęście dzięki regularnym aktualizacjom, z łatwością za nimi nadążysz. O każdej zmianie będziemy Cię informować mailowo, byś mógł za darmo pobrać nową wersję.


Czy mogę zwrócić zakupioną instrukcję?

Fixy i wdrożenia to treści cyfrowe niezapisane na nośniku materialnym, przez co w rozumieniu prawnym nie podlegają zwrotowi. Na etapie finalizacji zakupu zostaniesz poproszony o zapoznanie się z regulaminem oraz informacjami na temat zwrotów takich produktów.


Gdzie znajdę bazę Instrukcji Fixseo, które już zakupiłem?

Najlepszą opcją na kolekcjonowanie zakupionych Fixów jest założenie konta w naszym sklepie. Dzięki temu Twoje instrukcje zostaną zachowane w jednym miejscu. Z łatwością sprawdzisz, do których instrukcji masz już dostęp, będziesz mógł do nich wracać oraz zobaczysz, których jeszcze Ci brakuje. Ułatwi to Twoją pracę i oszczędzi czas na szukanie ich w Twojej skrzynce mailowej.


Nie rozumiem instrukcji, co wtedy?

Oczywiście! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli instrukcja jest napisana dla Ciebie w niezrozumiały sposób, skontaktuj się z nami. Jestem do Twojej dyspozycji na czacie lub telefoniczne. Team Fixseo chętnie pomoże Ci z każdą trudnością.


Czy Instrukcje Fixseo są przeznaczone dla użytkowników o określonym poziomie zaawansowania? Czy są odpowiednie dla wszystkich?

Każda instrukcja ma przypisany sugerowany poziom trudności. Pamiętaj jednak, że Fixy poprowadzą Cię krok po kroku. Opierają się o nasze doświadczenia z danym wdrożeniem oraz zawierają cenne wskazówki i pomyślunek. Dzięki temu każdy, bez względu na poziom wiedzy oraz doświadczenie będzie mógł ich użyć. Poziomy trudności potraktuj jako wskazówkę, która podpowie ile czasu zajmie Ci przejście przez wdrożenie.


Co mogę zrobić jeśli w sklepie Fixseo nie znalazłem tematu instrukcji, która mnie interesuje?

W sklepie znajdziesz dedykowane do zgłaszania pomysłów miejsce. Możesz do nas napisać maila, skontaktować się na czacie lub zadzwonić. Przygotujemy dla Ciebie instrukcję, której potrzebujesz lub wycenimy wdrożenie, którego nie znalazłeś na naszej stronie. Śmiało zgłaszaj swoje pomysły i stań się częścią społeczności Fixsiarzy!


Jakie korzyści zyskam dzięki instrukcjom Fixseo?

Fixy, to Twoja tajna broń. Dzięki instrukcjom, nie musisz martwić się kosztami współpracy z agencją marketingową. To od Ciebie zależy, jak szybko rozwiniesz swój sklep i wejdziesz na wyższy poziom. Poza rozwiązaniami, które krok po kroku będą budować marketing Twojego sklepu, otrzymasz także pomyślunek. Czyli sprawdzone wskazówki z obszarów takich jak: pozycjonowanie, obsługa Shoper, tworzenie grafiki, ADS, czy SEO.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl