fixseo.pl
Menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

uruchom-livechat-z-digital-inspire.webp
  • nowość

Konfiguracja Livechat

Czas realizacji: do 7 dni
Cena brutto: 369,00 zł 369.00
Cena netto: 300,00 zł
ilość usługa
projekty realizuje

towar niedostępny

Opis

Dzięki wdrożeniu: Uruchom chat dzięki rozwiązaniu Livechat z Digital Inspire, zyskasz:

  • Szybszą i bardziej efektywną komunikację z klientami, co zwiększy ich satysfakcję i lojalność.
  • Zwiększenie konwersji poprzez szybkie odpowiadanie na pytania klientów i rozwiązywanie ich problemów w czasie rzeczywistym.
  • Lepsze zrozumienie potrzeb klientów dzięki natychmiastowemu feedbackowi, co pozwoli na ciągłe doskonalenie oferty i obsługi.

Uruchom chat dzięki rozwiązaniu Livechat z Digital Inspire – na czym polega usługa?

Usługa Uruchom chat dzięki rozwiązaniu Livechat z Digital Inspire obejmuje pełne wdrożenie i konfigurację narzędzia Livechat na Twojej stronie internetowej. W ramach usługi przeprowadzimy instalację i integrację Livechat z Twoim sklepem, skonfigurujemy ustawienia chatu, aby zapewnić jego optymalne działanie oraz dostosujemy wygląd i funkcjonalności chatu do specyfiki Twojego sklepu. Dodatkowo, przekażemy instrukcje i przeprowadzimy szkolenie, jak efektywnie zarządzać i korzystać z Livechat, abyś mógł szybko i sprawnie odpowiadać na pytania klientów oraz zwiększyć ich zadowolenie i zaangażowanie.

Co zyskasz dzięki wdrożeniom DI?

Czas,
na rozwój swojego biznesu

Niezależność,
bez umów i zbędnych formalności

Spokojną głowę,
bo oddajesz swój sklep w dobre ręce

Co to są wdrożenia Digital Inspire?

Wdrożenie DI to dedykowana usługa oferowana przez naszą agencję, Digital Inspire. Rozumiemy, że zarządzanie sklepem internetowym może być czasochłonne i skomplikowane, zwłaszcza gdy skupiasz się na bieżącej działalności oraz planach rozwojowych swojego przedsiębiorstwa. Dlatego Inspire Team jest gotowy przejąć część Twoich obowiązków, zapewniając profesjonalne wdrożenie i zarządzanie Twoimi projektami cyfrowymi. Korzystając z naszej usługi, możesz liczyć na to, że Twoje zadania zostaną wykonane skutecznie i zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi.

Nasze podejście pozwala Ci zachować elastyczność — nie jesteś zobowiązany do długoterminowych umów czy wysokich kosztów stałej współpracy. Traktuj Fixseo.pl jak każdy inny sklep internetowy: możesz skorzystać z naszych usług kiedy chcesz i zapłacić tylko za to, co jest Ci aktualnie potrzebne. Dodatkowo, dzięki klarownym procesom i przejrzystym instrukcjom, z łatwością będziesz wiedzieć, jak rozliczać agencję i jakie efekty oczekiwać po każdym zrealizowanym wdrożeniu.

ZLECAM WDROŻENIE

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl