fixseo.pl
Menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Praca grafika | 1h

Czas realizacji: 7-14 dni
Cena brutto: 189,00 zł 189.00
Cena netto: 153,66 zł
ilość usługa
projekty realizuje

towar niedostępny

Opis

Dzięki usłudze: Praca Grafika | 1h, zyskasz:

  • Grafika, który przygotuje z Tobą wymarzony projekt, dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.
  • Konsultacje i doradztwo ze strony specjalisty w projektowaniu materiałów do sieci, co zapewni profesjonalny wygląd Twoich materiałów.
  • Brak formalności związanych z zatrudnianiem grafika, kupujesz jedną godzinę jego pracy jak produkt w sklepie.
  • Oszczędność czasu – nie musisz przeglądać tony portfolio i spędzać czasu na grupach dla grafików w poszukiwaniu odpowiedniego kandydata.
  • Elastyczność w dostosowywaniu projektów graficznych do zmieniających się potrzeb i wymagań Twojego biznesu.

Praca Grafika | 1h – na czym polega usługa?

Usługa "Praca Grafika | 1h" polega na zakupie czasu z wyspecjalizowanym grafikiem, który zrealizuje dowolne zadanie wizualne na potrzeby Twojego sklepu internetowego. Możesz zlecić projektowanie banerów, grafik produktowych, ikon, czy innych elementów wizualnych. W ramach usługi oferujemy doradztwo, pomoc w doborze najlepszych rozwiązań oraz analizę potrzeb Twojego sklepu. Główną wartością tej usługi jest to, że nie musisz zatrudniać kolejnej osoby ani sprawdzać jej kompetencji – zyskujesz dostęp do profesjonalisty na elastycznych warunkach, który dostarczy wysokiej jakości prace zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Co zyskasz dzięki wdrożeniom DI?

Czas,
na rozwój swojego biznesu

Niezależność,
bez umów i zbędnych formalności

Spokojną głowę,
bo oddajesz swój sklep w dobre ręce

Co to są wdrożenia Digital Inspire?

Wdrożenie DI to dedykowana usługa oferowana przez naszą agencję, Digital Inspire. Rozumiemy, że zarządzanie sklepem internetowym może być czasochłonne i skomplikowane, zwłaszcza gdy skupiasz się na bieżącej działalności oraz planach rozwojowych swojego przedsiębiorstwa. Dlatego Inspire Team jest gotowy przejąć część Twoich obowiązków, zapewniając profesjonalne wdrożenie i zarządzanie Twoimi projektami cyfrowymi. Korzystając z naszej usługi, możesz liczyć na to, że Twoje zadania zostaną wykonane skutecznie i zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi.

Nasze podejście pozwala Ci zachować elastyczność — nie jesteś zobowiązany do długoterminowych umów czy wysokich kosztów stałej współpracy. Traktuj Fixseo.pl jak każdy inny sklep internetowy: możesz skorzystać z naszych usług kiedy chcesz i zapłacić tylko za to, co jest Ci aktualnie potrzebne. Dodatkowo, dzięki klarownym procesom i przejrzystym instrukcjom, z łatwością będziesz wiedzieć, jak rozliczać agencję i jakie efekty oczekiwać po każdym zrealizowanym wdrożeniu.

ZLECAM WDROŻENIE

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl